Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lis 18, 2019 in Finanse i biznes |

Dlaczego upada tak wiele projektów związanych z kryptowalutami ?

Dlaczego upada tak wiele projektów związanych z kryptowalutami ?

Jak wiele projektów związanych z platformą blockchain upadło w ostatnim czasie? Według najnowszego raportu LongHash około tysiąc w ostatnich 8 latach. Jakie są tego powody i co to zmienia w świecie krypto ?

Czemu tak wiele projektów upada?

Najpoważniejszym problemem, który dotyka większość to po prostu ich porzucenie lub zaniechanie dalszych ulepszeń. Drugim powodem upadku jest oszustwo twórców przedsięwzięcia, którzy po zbiórce pieniędzy zwijają projekt i niestety dość często zakładają kolejny. Oczywiście tracą głównie na tym użytkownicy, którzy zakupili dane kryptowaluty.

Sytuacja ulegnie poprawie ?

Niestety nic nie wskazuje na to, że stan rzeczy zmieni się na lepszy, dopóki będzie możliwość wyciągnięcia od ludzi pieniądze, dopóty ten proceder będzie trwał. W przyszłości nawet zwiększy się, jeśli więcej ludzi zainteresuje się rynkiem kryptowalut. Na tak nowym rynku należy zachować czujność, los naszych pieniędzy zależy tylko od nas. Poza tym ważna jest edukacja na temat działania tych mechanizmów oraz jak się przed nimi bronić, bo inaczej zostaniemy z niczym.

Artykuł dzięki uprzejmości https://coincassohelp.pl