Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on kwi 30, 2019 in Finanse i biznes |

Wybieramy agencję do organizacji eventu

Wybieramy agencję do organizacji eventu

Warto mieć świadomość tego, że przygotowywanie imprez firmowych, konferencji lub też szkoleń jest pozorne prostym przedsięwzięciem. Stąd też nie jest zbyt roztropne, gdy powierzamy te zadania pracownikom. Z reguły nie mają oni odpowiednich kompetencji do tego, co może wpłynąć na spadek reputacji naszej firmy. Dlatego też zaleca się, aby wspomniane zadania przejęła profesjonalna agencja eventowa. Decyzja ta pozwoli przenieść szereg obowiązków na osoby znające się na rzeczy, co powinno wyjść nam tylko na dobre. Oczywiście decyzja komu powierzyć te obowiązki nie jest prosta i potrzebny będzie nam tutaj nie tylko ranking agencji eventowych, ale i solidne przygotowania. Nie będzie to jednak jakoś specjalnie trudne, gdy zaczniemy się kierować się pewnymi kryteriami.

Niski koszt usługi to za mało

W wielu dziedzinach zwracamy uwagę na cenę usługi, lecz nigdy nie powinna ona być jedynym elementem determinującym nasze wybory. W ten sposób bardzo łatwo popaść w iluzoryczne przekonanie, że płacąc niewiele, natrafiliśmy na świetną okazję. Jak wiadomo każde przygotowanie wydarzenia na określoną skalę, determinuje szereg kosztów i pracy sporej ilości personelu. Tym samym podejrzanie niska cena zapewne jest związana z dość sporym ograniczeniem zakresu usług. Tym samym przeglądając ranking agencji eventowych, powinniśmy też przeanalizować dokładnie zakres usługodawcy danej agencji.

Poszukiwania czas zacząć

Z całą pewnością dobrym punktem wyjścia jest ranking tego typu firm plus rekomendacje naszych zaprzyjaźnionych firm. Po wysłaniu do nich zapytań i analizie pod kątem cena i zakres usług można przystąpić do konfrontacji tych ofert, zapraszając najlepsze agencje na spotkania. Nim ostateczne podejmiemy decyzję, warto również poznać opinie wcześniejszych klientów danej agencji.